Randka w ciemno na dwie pary

Randka w ciemno na dwie pary   

KONCERT PIOSENEK ANI DĄBROWSKIEJ

KONCERT PIOSENEK ANI DĄBROWSKIEJ 

ALE TALENT

ALE TALENT 

WALENTYNKOWY TURNIEJ JEDNEGO WIERSZA O MIŁOŚCI

WALENTYNKOWY TURNIEJ JEDNEGO WIERSZA O MIŁOŚCI   

OGARNĄĆ NIESKOŃCZONOŚĆ BIBLIA W ILUSTRACJI WYSTAWA ZE ZBIORÓW BWA GALERIA ZAMOJSKA W ZAMOŚCIU

OGARNĄĆ NIESKOŃCZONOŚĆ BIBLIA W ILUSTRACJI WYSTAWA ZE ZBIORÓW BWA GALERIA ZAMOJSKA W ZAMOŚCIUWystawa ,,Ogarnąć nieskończoność. Biblia w ilustracji” jest plonem pleneru ilustratorów, który odbył się w Krasnobrodzie w 1997 roku. Jego organizatorem było Biuro Wystaw Artystycznych ,,Galeria Zamojska” w Zamościu. Wystawę zaprezentowano dotychczas w Zamościu, Warszawie, Białymstoku, Bydgoszczy, Chełmie, Gorzowie Wielkopolskim, Lesznie, Nisku, Miechowie, Olsztynie, Oświęcimiu, Płocku, Poznaniu, Sandomierzu, Sieradzu, Sopocie, Tarnowie, Toruniu, Trzebini, Wałbrzychu i Włocławku.

ZAJĘCIA AKTYWNY SENIOR

ZAJĘCIA AKTYWNY SENIOR 

ZIMA W MIEŚCIE 2015 II TYDZIEŃ - WARSZTATY WOKALNE

ZIMA W MIEŚCIE 2015 II TYDZIEŃ - WARSZTATY WOKALNE"Warsztaty Wokalne" w ramach akcji Zima w Mieście poprowadził Andrzej Korycki, który przygotował piosenki pt." Szekla mała" i "Nieobecny" Dzieci, które z wielkim zapałem i zaangażowaniem rozśpiewały się przy żeglarskich piosenkach mają okazję w studiu nagrań o godz. 14:00 (30.01.15. Piątek) uwiecznić swój głos na płycie. Warsztaty w studiu nagrań poprowadzi Marcin Fibich.

ZIMA W MIEŚCIE 2015 II TYDZIEŃ - TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH

ZIMA W MIEŚCIE 2015 II TYDZIEŃ - TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH 

ZIMA W MIEŚCIE 2015 II TYDZIEŃ - ZAJĘCIA PLASTYCZNE

ZIMA W MIEŚCIE 2015 II TYDZIEŃ - ZAJĘCIA PLASTYCZNEZima w Mieście " zimowe witraże" dziś na zajęciach plastycznych dzieci miały za zadanie wykonać zimowy witraż. Witraż, można było wykonać techniką naklejania wycinania rysowania. Najpiękniejsze z prac zostały nagrodzone. Nagrody zostały dofinansowane ze Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Twórczej Osobowości Dziecka.

ZIMA W MIEŚCIE 2015 II TYDZIEŃ - WARSZTATY KULINARNE

ZIMA W MIEŚCIE 2015 II TYDZIEŃ - WARSZTATY KULINARNEZima w Mieście - "warsztaty kulinarne" słodkości karnawałowe: babeczki czekoladowe, cytrynowe, desery owocowe, budyniowe itp. zostały przez dzieci wykonane z wielkim smakiem i za angażowaniem. Każde z dzieci mogło wymyślić swój oryginalny deser i podarować lub skonsumować je na miejscu.

ZIMA W MIEŚCIE 2015 II TYDZIEŃ - BAWIMY SIĘ W TEATR

ZIMA W MIEŚCIE 2015 II TYDZIEŃ - BAWIMY SIĘ W TEATRZajęcia teatralne - zabawa w teatr. Dziś w programie była odtwarzana rola " Kaczki Dziwaczki" zajęcia prowadziła Hanna Fibich, która oprowadzała dzieci po Centrum Kultury zapoznając dzieci ze sceną, salą kinową, a także garderobami artystów.

ZIMA W MIEŚCIE 2015 II TYDZIEŃ - KINO ZIMOWE - Królowa Śniegu 2 "Powrót lodowej krainy"

ZIMA W MIEŚCIE 2015 II TYDZIEŃ - KINO ZIMOWE - Królowa Śniegu 2 "Powrót lodowej krainy"

ZIMA W MIEŚCIE 2015 II TYDZIEŃ - GRY I ZABAWY SPORTOWE

ZIMA W MIEŚCIE 2015 II TYDZIEŃ - GRY I ZABAWY SPORTOWE 

ZIMA W MIEŚCIE 2015

ZIMA W MIEŚCIE 2015 

Zajęcia z programu Zima w Mieście 2015r.

Zajęcia z programu Zima w Mieście 2015r.Zajęcia z programu Zima w Mieście 2015r. inicjowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Twórczej Osobowości Dziecka realizowany w Centrum Kultury w Żyrardowie. Rozpoczął się dużym zainteresowaniem dzieci w wieku szkolnym. W pierwszej części ferii zimowych można było uczestniczyć na zajęcia: teatralne, muzyczne, plastyczne był kurs pierwszej pomocy, nie zabrakło też dobrego kina " Koziołek Matołek " gościł w Sali Kinowej Kina "Len" Kino zimowe prowadziła Magdalena Skibińska, która wprowadziła nas w podróż słynnego koziołka. Zajęcia teatralne, konkurs " Zostań mistrzem pięknego czytania" prowadziła Hanna Fibich Warsztaty muzyczne prowadził Zbigniew Perka z gościem specjalnym Mariuszem Tracz Kurs pierwszej pomocy prowadziła młodzież ze Stowarzyszenia Fabryka Feniksa Zajęcia i warsztaty techniczno- plastyczne prowadzili pracownicy Centrum Kultury w Żyrardowie.

ZIMA W MIEŚCIE - KURS PIERWSZEJ POMOCY

ZIMA W MIEŚCIE - KURS PIERWSZEJ POMOCY 

ZIMA W MIEŚCIE - ZAJĘCIA TECHNICZNE

ZIMA W MIEŚCIE - ZAJĘCIA TECHNICZNE 

ROZTAŃCZONE FERIE 2015

ROZTAŃCZONE FERIE 2015  

ZIMA W MIEŚCIE - KINO ZIMOWE

ZIMA W MIEŚCIE - KINO ZIMOWE 

ZOSTAŃ MISTRZEM PIĘKNEGO CZYTANIA

ZOSTAŃ MISTRZEM PIĘKNEGO CZYTANIAStowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Twórczej Osobowości Dziecka w ramach akcji "Zima w mieście 2015" zaprosiła do Centrum Kultury w Żyrardowie dzieci na Konkurs "Zostań Mistrzem Pięknego Czytania " Komisja ustaliła, że zostaną przyznane wszystkim uczestnikom nagrody książkowe zakupione w ramach projektu dofinansowanego z budżetu Miasta Żyrardowa. W konkursie wzięli udział : > w kategorii klas młodszych: Natalia Fibich Gabor Pawłowski Maja Moszkowska Kinga Sosnowska Wiktoria Manelska Zuzia Kamińska Ola Kamińska Natalia Mężyńska > w kategorii klas starszych: Eryk Moszkowski Piotrek Fibich

<<>>Dzisiaj

PnWtŚrCzPtSoNd

Reklamy

GALERIA RESURSA

Czego Twoim zdaniem brakuje w Centrum Kultury w Żyrardowie?

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o koncertach, filmach, wydarzeniach kulturalnych? Wpisz adres email: