Lato w mieście 2016

Lato w mieście 2016Centrum Kultury w Żyrardowie ma przyjemność zaprosić dzieci do udziału w programie "Lato w mieście"...

Wieczór Piosenki Francuskiej

Wieczór Piosenki FrancuskiejW związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi wydarzenie zostało przeniesione na inny termin, o którym poinformujemy niebawem! Termin emisji filmu „Do utraty tchu” nie zmienia się! Projekcja nastąpi 17 czerwca 2016 o 23:00. Cena biletu: 5 złotych

Słabo TO widzę

Słabo TO widzę11 czerwca 2016 roku o godzinie 18:00 w Resursie będziemy gościć teatr improwizacji „słabo TO widzę”. Zespół od kilku lat działa przy warszawskim Teatrze Ochoty, zaś swoje początki zawdzięcza wybitnemu polskiemu improwizatorowi Robertowi Kibalskiemu. Obecnie w skład grupy wchodzi kilku studentów uczelni aktorskich w Krakowie, Wrocławiu czy Olsztynie, pasjonaci teatru improwizacji z Warszawy.

Bezpłatne zajęcia ruchowe dla seniorów!

Bezpłatne zajęcia ruchowe dla seniorów!Bezpłatne zajęcia ruchowe dla seniorów!

Krawczyk

KrawczykKrzysztof Krawczyk

Konkurs Recytatorski 36 MKR

Konkurs Recytatorski 36 MKRPo raz 36 uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych wezmą udział w konkursie recytatorskim, który jest organizowany przez Centrum Kultury w Żyrardowie. Eliminacje miejskie odbędą się w dniu 7 kwietnia o godzinie 11: 00 w Resursie przy ul. 1 Maja 45

61. OKR

61. OKR... tradycja Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego jest wciąż żywa i troskliwie pielęgnowana, a sztuka słowa wciąż przyciąga nowe pokolenia wykonawców. Jest to szczególnie ważne w czasie odbierania słowu dawnego znaczenia – jako środka komunikacji międzyludzkiej i przestrzeni kreacji artystycznej. 60 edycja Konkursu potwierdza wysoki poziom ruchu recytatorskiego, co budzi nadzieje, że mimo wielu zagrożeń ze strony współczesnej pop-kultury, sztuka żywego słowa będzie trwała. " Przywołana opinia jury o ubiegłorocznym OKR mówi to, co najważniejsze – trwamy, służymy ojczystemu językowi i literaturze, przywracamy słowu jego bezpośredniość, jego życie czyli piękno, a praca uczestników i ich opiekunów owocuje wysoką jakością uprawianej sztuki. Towarzystwo Kultury Teatralnej po raz 61 jest organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs ten jest imprezą otwartą dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i osób starszych. Warunkiem udziału jest przygotowanie repertuaru nie prezentowanego w poprzednich eliminacjach i odpowiadającego założeniom wybranego turnieju. Konkurs prowadzony jest w drodze wielostopniowych eliminacji. CK Ż jest organizatorem eliminacji powiatowych i wojewódzkich. Zapraszamy do udziału w tej imprezie.

Święto Lnu

Święto LnuSerdecznie zapraszamy na ŚWIĘTO LNU! Koncerty, występy artystyczne, warsztaty, konkursy, zabawy i wiele, wiele innych atrakcji!

Mężczyzna Idealny

Mężczyzna IdealnySławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy'om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą „wyprodukow­ania" mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej „wyhodować" pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny ideal­nego?

#WszystkoGra

#WszystkoGraFilm "#WszystkoGra" to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?

Taniec Towarzyski

Taniec TowarzyskiTaniec Towarzyski

Koncert Trzech Tenorów - odwołany

Koncert Trzech Tenorów - odwołanyKoncert odwołany z powodu choroby Artysty

Piotr Bałtroczyk - odwołany

Piotr  Bałtroczyk - odwołanyPiotr Bałtroczyk Koncert odwołany z przyczyn od nas nie zależnych! Przepraszamy w imieniu organizatora imprezy.

Beltaine&Glendalough muzyka i taniec

Beltaine&Glendalough muzyka i taniecBeltaine&Glendalough muzyka i taniec Niezwykłe zderzenie muzyki i tańca na żywo

Kiedy Kota nie ma...

 Kiedy Kota nie ma...Kiedy kota nie ma… to bardzo niegrzeczna małżeńska komedia, opowiadająca o zwadach, zdradach i podchodach, które dziać się mogą w każdym domu, tuż za ścianą. Poznajemy więc dwie siostry, jedną wiecznie rozochoconą, za to z oziębłym mężem niedojdą, drugą oziębłą, za to z przystojnym i wiecznie chętnym do igraszek mężem biznesmenem. Gdy jedna z nich czuje się zdradzona, wprowadza się do drugiej. Ponieważ w tle jest też wyjazd na „drugą podróż poślubną” wszystko zaczyna się komplikować.

Zapytanie Ofertowe

Zapytanie OfertoweZapytanie Ofertowe

Pe_Rock_Studio

Pe_Rock_StudioKoncert! Klub Twórców Rock'n Rolla już w sobotę 27 lutego o godzinie 17.00, w sali widowiskowej Centrum Kultury w Żyrardowie, przybywajcie! wstęp wolny!Będzie mocne brzmienie i wielu utalentowanych mieszkańców Naszego Miasta którzy chcą pokazać jak ważna jest praca nad swoim hobby aby móc coś stworzyć dla Was...

Wyklęte

Wyklęte"Panny Wyklęte" Koncert W Ramach Miejskich Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy WyklętychTropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

III Żyrardowskie Forum Zdrowia i Urody

III Żyrardowskie Forum Zdrowia i Urody

Wybrano wykonawcę

Wybrano wykonawcęW dniu 2016.02.26. w obecności komisji w składzie : Przewodniczący Dyrektor CK Jarosław Spychała Księgowy Marcin Mońko Członek Komisji Marcin Rosiński Członek Komisji Zygmunt Dąbrowski Oraz Inspektor Nadzoru Technicznego Pan Edward Karwat

Karnawałowy Koncert Wiedeński

 Karnawałowy Koncert WiedeńskiKarnawałowy Koncert Wiedeński bilety 55,- 19.02.2016 godz.: 19:00

Koncert Justyny Steczkowskiej

Koncert Justyny SteczkowskiejŻyrardów jest doskonałym miejscem dla wszelakich koncertów dlatego dajemy Wam dzisiaj możliwość bycia częścią walentynkowego występu Justyny Steczkowskiej! Akustyczne brzmienia usłyszymy już 14 lutego w Centrum Kultury w Żyrardowie na naszej sali widowiskowej.

Koncert Lao Che

Koncert Lao CheKoncert Lao Che 31.01.2016 cena: 40,- 45,- Start: 20:00

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertoweZapytanie ofertowe dla firm zainteresowanych konserwacją łazienek w budynku Centrum Kultury w Żyrardowie...

Ferie Zimowe 2016

Ferie Zimowe 2016Drodzy Mieszkańcy zapraszamy na Ferie Zimowe. Atrakcje, które będą nam towarzyszyć w tym czasie z pewnością umilą Wam wolny czas. Zachęcamy do zapisów na Koncert Talentów i korzystania z naszej oferty zajęć.

Kostiumowy Koncert Karnawałowy dla dzieci

Kostiumowy Koncert Karnawałowy dla dzieciFidel Jarek Lange wraz ze swoją grupą młodych artystów Comparsa odbębnili karnawałowy koncert w Centrum Kultury. Dzieci w kolorowych kostiumach,w świetnych humorach zabawiali rodziców i najbliższych przyjaciół... W rytmie min.: Jamajskim, Afrykańskim, Kubańskim.

24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żyrardowie

24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żyrardowie24. Finał WOŚP w Żyrardowie zakończony rekordem. Zebraliśmy 108193.07 zł Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Dziękujemy Wszystkim mieszkańcom, za wsparcie Orkiestry Jurka Owsiaka.

Śpiewające Siątki

Śpiewające SiątkiŚpiewające Siątki

Nowa strona CKŻ

Nowa strona CKŻwww.CKŻ.pl PREMIERA już dziś Zapraszamy!

<<>>Dzisiaj

PnWtŚrCzPtSoNd

Najbliższe imprezy

6 października

Reklamy

Czego Twoim zdaniem brakuje w Centrum Kultury w Żyrardowie?

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o koncertach, filmach, wydarzeniach kulturalnych? Wpisz adres email: